Jamaica Seaview Chateau
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Jamaica Seaview Chateau Montego Bay villa ligt op 7 km van AquaSol, is geschikt voor 18 gasten en biedt een zwembad voor extra ontspanning. De villa biedt een bubbelbad en bevindt zich op 15 minuten met de auto vanaf de Rastafari Indigenous Village.
De 9-badkamer villa bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Sir Donald Sangster en op 8 km van culturele bezienswaardigheden zoals het Montego Bay Cultural Center. Jamaica Seaview Chateau villa is op 20 minuten met de auto vanaf het Rose Hall landhuis genesteld. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op 9 km van Sam Sharpe Square.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken van de woning. De villa ligt binnen een paar straten van Chabad Kosher Hot Spot, dat gerechten uit de Israëlische keuken aanbiedt.
- Luchthavens
- Internationale luchthaven Sir Donald Sangster8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Sir Donald Sangster van Jamaica Seaview Chateau villa?
Er is een 5 km afstand tussen Sir Donald Sangster en Jamaica Seaview Chateau villa. - ❓
Hoeveel gasten kan Jamaica Seaview Chateau villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Jamaica Seaview Chateau villa is voor maximaal 18 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Jamaica Seaview Chateau villa?
Een ingerichte kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Jamaica Seaview Chateau villa. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Rastafari Indigenous Village en het Rose Hall landhuis bereiken, die respectievelijk op 6 km afstand van de accommodatie en op 7 km afstand liggen.